جلد مدارک
خانه / جلد مدارک و بیمه نامه / چاپ انواع جلد مدارک بیمه در رشت

چاپ انواع جلد مدارک بیمه در رشت

چاپ انواع جلد مدارک بیمه در رشت و سایر شهرهای کشور با شرایط ارزان و فوری و ارسال سریع امکان پذیر است؟ آیا کیفیت انواع چاپ دستخوش سود جویی های پنهان و غیر معمول بازار تولید شده است؟

چاپ انواع محصولات تبلیغاتی بصورت حرفه ای و اعلا در تولیدی های معتبر و باسابقه انجام می پذیرد. متریال چاپ طلاکوب وطلا تو گود به عنوان پر تیراژترین چاپ محصولات تبلیغاتی از مواد اولیه طلایی و نقره ای و مسی و رنگهای دیگر مثل قرمز و سبز تشکیل میشود که عموما از رنگ طلایی و نقره ای آن استفاده میکنند و کیفیت برندهای آن متفاوت میباشد و از شاخصه های تعیین قیمت چاپ محسوب میشود. علاوه بر موارد ذکر شده چگونگی ساخت کلیشه و نوع آن است که بر کیفیت چاپ به طور مستقیم تاثیرگذار است و کیفیت پایین کلیشه ها میتواند با کیفیت ترین مواد اولیه چاپ طلاکوب را به بدترین و بی کیفیت ترین چاپ تبدیل نماید. در نتیجه ساخت کلیشه مرغوب نیز در دستیابی به چاپ خوب و با کیفیت بسیار موثر خواهد بود.
تعداد ضرب طلا کوب از دیگر شاخصه های تعیین قیمت میباشند و در واقع هزینه چاپ یکرو و دورو متفاوت بوده و هزینه کلیشه نیز اگر هر طرح با دیگری تفاوت داشته باشد، اضافه خواهد شد ولی در مورد چاپ سیلک بدین صورت نخواهد بود و اگرچه چاپ سیلک از لحاظ زیبایی در سطح پایین تری قرار دارد ولی هزینه های آن نیز کمتر است.

چاپ انواع جلد مدارک بیمه

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت جلد مدارک تبلیغاتی ارزان

قیمت جلد مدارک تبلیغاتی ارزان

قیمت جلد مدارک تبلیغاتی ارزان و با کیفیت را از کدام مرجع فروش پیگیری میکنید؟ آیا با افزایش قیمت ها توانسته اید جلد مدارک تبلیغاتی مورد نظر را تهیه نمایید؟