جلد مدارک
خانه / جلد کارت عابر بانک / قیمت جلد کارت عابر بانک با کیفیت

قیمت جلد کارت عابر بانک با کیفیت

قیمت جلد کارت عابر بانک با کیفیت به عوامل زیادی وابسته میباشد وفروش عمده و جزیی آن هم یکی از دلایل اختلاف قیمت در یک نوع متریال و یک نوع کیفیت است.

علاوه بر تاثیر قیمت عمده و خرید تکی این محصول که گاها اختلاف قیمت قابل توجهی دارد دلایل متعدد دیگری در تعیین قیمت گذاری این محصول پر کاربرد تبلیغاتی وجود دارد.
از جمله و بارزترین شاخصه تاثیر گذار در قیمت این محصول نوع متریال استفاده شده در آن میباشد که عموما از چرم های مصنوعی استفاده میگردد و همچنین استفاده از چرم طبیعی با وجود اختلاف قیمت و هزینه های تمام شده همچنان مورد استقبال مخاطبان بوده و هست . جا کارتی ها یی از جنس فلز وحتی چوبی هم در بازار موجود میباشد.نوع چاپ وکیفیت آن هم از برجسته ترین شاخصه های تععین قیمت در این محصول به حساب می آید ونوع متریال و تعداد ورق های داخلی جلد عابر بانک دیگر شاخصه ی تعیین قیمت آن است.
گروه تولیدی تبلیغاتی زینو با استفاده از مجهز ترین امکانات تولید و چاپ و بهره گیری از متخصصان طراحی با تجربه و سابقه بیش از دو دهه بهترین و باکیفیت ترین محصول کاربردی تبلیغاتی را در اختیار مخاطبان قرار میدهد.

قیمت جلد کارت عابر بانک

قیمت جلد کارت عابر بانک

 

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید جلد عابربانک عمده

خرید جلد عابربانک عمده

خرید جلد عابربانک عمده، از بازار بزرگ تهران؛ و ارسال سریع به همه نقاط کشور، درسال جدیدآغاز شد! تنوع بالا در تولید و عرضه انواع جلد عابربانک، و متناسب با هر ظرفیت مالی را یکجا تجربه نمایید.