جلد مدارک
خانه / کیف مدارک دوختی / فروش عمده کیف پول و مدارک پالتویی ۹۹

فروش عمده کیف پول و مدارک پالتویی ۹۹

فروش عمده کیف پول و مدارک پالتویی درسال ۹۹ نسبت به سال قبل دچار افزایش قیمت شدیدی گردید ولی با ثابت شدن قیمت مواد اولیه شرایط برای کاهش قیمت فراهم گردیده است و بخصوص برای مصارف تبلیغاتی فرصتی استثنایی به شمار میرود.

فروش عمده کیف پول و مدارک پالتویی

همان طور که مستحضر هستید، با وجود آشفتگی و سوء مدیریت در اقتصاد کلان کشور آسیب های جدی متوجه تولید و تهیه مواد اولیه در همه اصناف به چشم میخورد، در سال ۹۹ نیز شاهد نوسانات بسیار شوکه کننده در حوزه چرم و تولید انواع کیف پول و مدارک پالتویی بودیم.
خوشبختانه گروه تولیدی و تبلیغاتی زینو، با پشتوانه سالها تجربه و مدیریت به هیچ عنوان کیفیت برتر محصولات خود را، فدای کمبود ها نکرده و در همه مقاطع با قدرت در کنار مخاطبان محترم ایستاده و کیفیت برتر را متناسب با شرایط مالی مخاطبان خود ارائه میدهد.
حتما به لیست قیمت جدید سری بزنید! کیفیت درجه یک و اعلا کیف پول و مدارک پالتویی انتخاب افراد خاص!

حتما دوستان عزیز به لیست قیمت ها، نگاهی انداخته اید. به طور قطع و یقین متوجه شده اید، که کیف پول و مدارک پالتویی از دسته هدایای تبلیغاتی میباشد که هم از لحاظ کیفی و هم از لحاظ قیمت سطح بالاتری نسبت به سایر محصولات تبلیغاتی دارد.
می توانید خاص باشید!
اما چگونه است که میزان استقبال از این محصول به نسبت بالاتری از سایر محصولات قرار دارد؟ مدیران خاص، از این موضوع مطلع هستند که هزینه هدفمند و سودآور برای تبلیغات موسسه خود در واقع سرمایه گذاری، حفظ و اکرام مشتریان قدیمی و جذب حداکثری مشتریان جدید خواهد بود.
کیفیت بالا، یک محصول تبلیغاتی، ضامن اعتبار وشخصیت مجموعه تان میباشد.

فروش عمده کیف پول و مدارک پالتویی با دسترسی آسان و بی دغدغه و ارسال به تمام نقاط کشور با قیمت واقعی و در کمترین زمان ممکن امکانپذیر گردیده است.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید تنها مجموعه هایی میتوانند کیفیت بالا را همراه قیمت واقعی عرضه کنند که با در اختیار داشتن متخصصان و کارشناسان مجرب تولید و تبلیغات، با تجربه و اعتبار، پا به عرصه تولید و خدمات محصولات تبلیغاتی گذاشته اند و قیمت های واقعی را رائه میدهند.
متاسفانه واسطه ها با سود جویی توانسته اند قسمت عمده ای از بازار را تصاحب کرده و بر آشفتگی های آن دامن بزنند.
انتخاب شایسته شما مخاطبان محترم، برای همکاری با مجموعه ای که توانایی طراحی و تولید از صفر تا صد کیف پول و مدارک پالتویی را با کیفیت بالا عرضه میکند، علاوه بر رونق تولید و خدمات در این حوزه، باعث رشد و اعتبار و همچنین سودآوری حداکثری شما خواهد شد، زیرا که کیفیت اعلا را با قیمت واقعی تجربه کرده اید.

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سفارش عمده کیف مدارک و بیمه نامه جدید ارزان

سفارش عمده کیف مدارک و بیمه نامه جدید ارزان

سفارش عمده کیف مدارک و بیمه نامه جدید ارزان، با طراحی و قیمت تمام شده بسیار مناسب و کیفیت بالا، آغاز گردیده است. ارسال کیف مدارک و بیمه نامه جدید، از بازار بزرگ تهران به تموم نقاط کشور، کاملا مقرون به صرفه!