جلد مدارک
خانه / جلد بیمه اتومبیل / سفارش خرید جلد مدارک بیمه ثالث

سفارش خرید جلد مدارک بیمه ثالث

سفارش خرید جلد مدارک بیمه ثالث، با وجود شرایط نوسان قیمت ها، به عنوان هدیه تبلیغاتی با صرفه خواهد بود؟ آیا انتخاب طرح ها و مدل های جدید جلد بیمه ثالث، میتواند ما را به قیمت مناسب و مورد نظر برساند؟

همانطور که مستحضر هستید؛ انواع جلد های مدارک بیمه ثالث، توانسته سلیقه و نظر مخاطبان را تامین کند و در سال های اخیر تنوع جنس و طرح و رنگ بالا، عامل اصلی این موضوع، محسوب میشده است.

در شرایط نوسان قیمت ها مشکلات خرید هدایای تبلیغاتی چگونه است؟

سفارش خرید جلد مدارک بیمه ثالث

اما در شرایط غیر قابل پیش بینی امروز، تامین و سفارش انواع جلد های مدارک ثالث، برای مخاطبان محترم، با دشواریهایی همراه است.
قطعا عزیزان اگر جلد مدارک ثالث را قبلا با قیمت متناسب و کیفیت اعلا، تهیه میکردند؛ دیگر نخواهند توانست با یک هشتم آن هزینه، محصول را خریداری نمایند.
با افزایش قیمت مواد اولیه، هر روز با رشد قیمت های سرسام آور مواجه هستیم؛ و به عنوان تولید کننده در بدترین شرایط کاری، تلاش کرده ایم تا نظر مخاطبان خود را تا حدودی تامین کرده و گرفتار کیفیت بد نشویم.

با قیمت های سابق، جلد ثالث با کیفیت را در طرح جدید خریداری نمایید!

سفارش خرید جلد مدارک بیمه ثالث

کیفیت دوخت و متریال چرم، شاکله اصلی یک جلد مدارک ثالث دوختی را تشکیل میدهد. بنابراین با حفظ کیفیت و دوام یک جلد مدارک ثالث دوختی، هم میتوان با فضایی مختصر و کاربردی قیمت متناسب را به بزرگواران و مخاطبان ارائه نمود.
قیمت های پایین تر از عرف بازار، برای خرید عمده جلد مدارک ثالث، معمولا با کیفیت پایین همراه است.به طور مثال: در مدل های پرسی، ممکن است؛ کیفیت پرس کار را پایین تر از حد نرمال باشد و با کمترین فشار و یا استفاده، پرس کار باز شود. و یا در مدل های دوختی، با نوع نخ و دوخت بی کیفیت، قیمت تمام شده پایین تری را، به مخاطبان ارائه کنند!
در طراحی جدید فضای قابل استفاده مختصر و کاربردی با کیفیت اعلا تولید شده است. و قیمت تمام شده آن به صرفه و متعادل می باشد.

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سفارش عمده کیف مدارک و بیمه نامه جدید ارزان

سفارش عمده کیف مدارک و بیمه نامه جدید ارزان

سفارش عمده کیف مدارک و بیمه نامه جدید ارزان، با طراحی و قیمت تمام شده بسیار مناسب و کیفیت بالا، آغاز گردیده است. ارسال کیف مدارک و بیمه نامه جدید، از بازار بزرگ تهران به تموم نقاط کشور، کاملا مقرون به صرفه!