جلد مدارک
خانه / جلد کارت عابر بانک / خرید کیف کارت عابر بانک تبلیغاتی ارزان

خرید کیف کارت عابر بانک تبلیغاتی ارزان

خرید کیف کارت عابر بانک تبلیغاتی با توجه به قیمت مناسب و ارزان میتواند بازده مناسبی داشته باشد اما چه تضمینی برای تبلیغات و صرف هزینه آن وجود دارد!؟؟ فروش ویژه نیمه دوم سال را برای خرید هدایای تبلیغاتی از دست ندهید!

خرید کیف کارت عابر بانک تبلیغاتی ارزان

کیف کارت عابر بانک، از جمله وسایل و امکاناتی است که امروزه نیاز مبرم افراد در جامعه را مرتفع می کند. علاوه بر انواع کیف ها و حتی انواع جلد های بیمه نامه که جای کارت عابر بانک در آن تعبیه شده است، نیاز به یک کیف پول و کارت عابر بانک بصورت مستقل و جداگانه احساس می شود؛ تا افراد بتوانند نظم و ساماندهی جداگانه ای برای کارت های عابر بانک و پول نقد داشته باشند.
با توجه به این نیاز، انواع کیف های عابر بانک با تنوع و کیفیت متفاوت، به عنوان هدیه تبلیغاتی در بازار عرضه میشود.

دوام و درجه کیفیت کیف عابر بانک تبلیغاتی، را چگونه انتخاب کنیم؟

به طور معمول استفاده از چرم مصنوعی با طرح ها و کیفیت متعارف، در تولید انواع کیف کارت عابر بانک استفاده میشود؛ اما نکته ای که این میان مطرح است کیفیت و دوام دوخت و پرس آن، و حتی نوع جوش پلاستیک استفاده شده در برگ های وسط و جای کارت ها است که اگر به تولید کنندگان متعهد و مجرب سپرده نشود، با کیفیت پایین و یکبار مصرف روبرو خواهیم شد و این نکته هدیه تبلیغاتی ما را تحت شعاع قرار میدهد.

خرید کیف کارت عابر بانک تبلیغاتی

تبلیغات هدفمند، ارزان و به صرفه!!!

کیفیت و دوام متعارف، به همراه قیمت واقعی و ضمانت کیفیت محصول و ارسال بدون دردسر، یک خرید به صرفه و سودآور است. نوع چاپ انتخاب شده برای تبلیغات هدیه شما، از نکات مهمی است که حتما باید به آن توجه شود.
گاهی اوقات، استفاده از بهترین و با کیفیت ترین، چرم برای تولید هم، خروجی محصول غیر هدفمند و بدون جذابیت را باعث می شود! نبود تجربه و تخصص کافی برای طراحی و تولید یک محصول تبلیغاتی، صد درصد موجب بالا رفتن هزینه ها خواهد شد.

خرید کیف کارت عابر بانک تبلیغاتی
لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید جلد عابربانک عمده

خرید جلد عابربانک عمده

خرید جلد عابربانک عمده، از بازار بزرگ تهران؛ و ارسال سریع به همه نقاط کشور، درسال جدیدآغاز شد! تنوع بالا در تولید و عرضه انواع جلد عابربانک، و متناسب با هر ظرفیت مالی را یکجا تجربه نمایید.