جلد مدارک
خانه / پوشه دکمه دار / خرید پوشه پلاستیکی دکمه دار رنگی

خرید پوشه پلاستیکی دکمه دار رنگی

خرید پوشه پلاستیکی دکمه دار رنگی، به صورت عمده با ارائه تخفیف ویژه مدارس آغاز شده است. قیمت های بالای انواع پوشه های دکمه دار در ماههای اخیر، چقدر میتواند در سفارشات عمده مدارس تاثیر داشته باشد؟

خرید پوشه پلاستیکی دکمه دار رنگی
پوشه دکمه دار دورنگ

خرید پوشه پلاستیکی دکمه دار رنگی، مطابق همه سالهای گذشته با تیراژ بالا برای مدارس و مراکز آموزشی و پژوهشی، در بازار بزرگ تهران انجام میشود. با وجود افزایش چشمگیر قیمت ها به هر صورت مراکز آموزشی به جهت ارائه خدمات خود به ناچار در تهیه و خرید انواع پوشه و پاکت دکمه دار اقدام میکنند.

تخفیف ویژه مدارس!

در بسیاری از مجموعه های تولیدی و تبلیغاتی، همیشه برای مدارس و فروش ویژه آنها تخفیف در نظر گرفته میشود. با توجه به روند افزایشی قیمت ها توجه به نیاز محصول با کیفیت و ارزان به صورت محسوس درک میشود و تولید با متریال با کیفیت و ارائه طرح های نوین برای رفع نیاز خدمات مدارس، صورت گرفته است. مدارس میتوانند با قیمت متناسب وکیفیت بالا سفارشات خود را به صرفه تر انجام دهند.

خرید پوشه پلاستیکی دکمه دار رنگی

چاپ سیلک یا طلاکوب!

به طور معمول؛ برای تبلیغات انواع پوشه و پاکت ها از چاپ طلاکوب استفاده میشود؛ که از لحاظ کیفیت بسیار بالا و از لحاظ قیمت هم قیمت بالاتری دارند. و آنچه در نگاه نخست به عنوان چاپ پوشه و پاکت های دکمه دار مطرح میشود، چاپ طلاکوب است؛ در صورتی که کیفیت چاپ سیلک بادوام و جذاب است و با هزینه بسیار کمتر میتوان تبلیغاتی جذاب و موثر را با آن ارائه کرد.

انتخاب سایز و طرح دلخواه!

خوشبختانه تنوع بالای طرح و سایز و رنگ در تولید پوشه های دکمه دار و سایر پاکت های تولید شده در این حوزه بسیار به روز بوده و تمام سلیقه ها با کاربرد های مختلف را تحت پوشش قرار میدهد.

خرید پوشه پلاستیکی دکمه دار رنگی

پوشه های دکمه دار طرح دار!

در بسیاری از مواقع سفارشات عمده مدارس، با انتخاب پوشه ها و پاکت های طرح دار و جذاب، طراوت و نشاط خدمات ارائه شده را صد چندان مینمایند.

خرید پوشه پلاستیکی دکمه دار رنگی

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید پوشه دکمه دار رنگی عمده

خرید پوشه دکمه دار رنگی عمده

خرید پوشه دکمه دار رنگی عمده، از بازار بزرگ تهران؛ سریع و مقرون به صرفه! سفارش پوشه دکمه دار در طرح و سایز مختلف به صورت عمده، در مدارس و موسسات آموزشی و پژوهشی، در سراسر کشور در حال انجام است.