جلد مدارک
خانه / جلد کارت عابر بانک / خرید جلد عابربانک عمده

خرید جلد عابربانک عمده

خرید جلد عابربانک عمده، از بازار بزرگ تهران؛ و ارسال سریع به همه نقاط کشور، درسال جدیدآغاز شد!
تنوع بالا در تولید و عرضه انواع جلد عابربانک، و متناسب با هر ظرفیت مالی را یکجا تجربه نمایید.

خرید جلد عابربانک عمده، به عنوان هدیه تبلیغاتی بسیار کاربردی، توانسته به صورت تیراژ بالا جایگاه ویژه ای در بین مخاطبان عزیز باز کند.
همانطور که اطلاع دارید؛ تنوع طرح و مدل جلد عابربانک،توانسته تمام سلیقه ها را پوشش دهد. افزایش قیمت ها متاسفانه، بسیاری از عزیزان را مجبور به سفارش ساده ترین ها با هزینه پایین نموده است. هرچند استقبال از جلد عابربانک ساده، توانسته پاسخگوی هزینه های بالای تبلیغات باشد، اما انصافا کیفیت و دوام بالارضایت حداکثری مخاطبان عزیز را هم در پی داشته است.

خرید جلد عابربانک عمده


عابربانک تک کارتی!
ارزانترین و ساده ترین مدل جلد عابربانک، قاعدتا همین مدل میباشد؛ و بنا به کیفیت متریال تولیدی قیمت تمام شده آن متغیر میباشد. رنگ بندی و طراحی آن به سلیقه مخاطبان عزیز بستگی خواهد داشت.

خرید جلد عابربانک عمده


جذابیت چاپ!
انواع چاپ هم جذابیت افزون تری به این محصول تبلیغاتی اضافه میکند. چاپ سیلک و انواع طلاکوب و داغکوب و طلاتوگود توانسته کیفیت جلد عابربانک تک کارتی را ویژه تر نماید.


تیراژ بالا!
قیمت متناسب جلد عابربانک تک کارتی، قابلیت این را خواهد داشت؛ تا بسیاری
از موسسات مالی و مراکز بیمه و بانک ها، به عنوان یک محصول تبلیغاتی پر کاربرد و بادوام و ماندگار، سفارشات با تیراژ بالا را مد نظر قرار دهند.

خرید جلد عابربانک عمده


سفارش ویژه!
با توجه به استقبال بسیار بالا مخاطبان عزیز، جهت سفارش جلد عابربانک تک کارتی وبنابر اصل مشتری مداری طراحی و تولید مدل های مورد نظر مخاطبان با متریال و طرح ویژه آنها، در حال انجام میباشد. ارائه مدل های انحصاری و ویژه شما عزیزان متناسب با بودجه و کاربرد مورد نظرتان در مرکز تخصصی تولید و طراحی زینو،به صرفه انجام میشود.

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید کیف کارت عابر بانک تبلیغاتی ارزان

خرید کیف کارت عابر بانک تبلیغاتی ارزان

خرید کیف کارت عابر بانک تبلیغاتی با توجه به قیمت مناسب و ارزان میتواند بازده مناسبی داشته باشد اما چه تضمینی برای تبلیغات و صرف هزینه آن وجود دارد!؟؟ فروش ویژه نیمه دوم سال را برای خرید هدایای تبلیغاتی از دست ندهید!