جلد مدارک
خانه / جلد شناسنامه و پاسپورت / خرید جلد شناسنامه و پاسپورت

خرید جلد شناسنامه و پاسپورت

خرید جلد شناسنامه و پاسپورت تابع چه ویژگیهای مهمی خواهد بود؟ آیا تا به حال خریدی بی عیب و نقص ، فوری و ارزان را تجربه کرده اید؟ ناگفته هایی در این زمینه وجود دارند که معمولا صحبتی از آنها به میان نمی آید!

خرید جلد شناسنامه و پاسپورت

بزرگواران عزیز همان طور که مستحضر هستید هدیه تبلیغاتی مناسب و کاربردی که معرف مجموعه ی شما باشد به واقع سرمایه گذاری شما برای جذب مشتریان و مخاطبان خود است. حفظ مشتریان قدیمی همیشه کم هزینه تر و ساده تر از جذب اعتماد مخاطب تازه است.
کیفیت بالای هدایای تبلیغاتی تجسم اعتماد و تضمین و احترام برای مشتریان خواهد بود  و دغدغه اکثر صاحبان موسسه ها و شرکت های معتبر اینجاست که چگونه میتوانند کیفیت بالا به قیمت واقعی را تهیه نمایند.

  • ناگفته های ظریف و پنهان خرید جلد شناسنامه و پاسپورت

انتخاب متناسب با تبلیغات مجموعه شما ، شکل ظاهری و طرح مورد انتخاب شما از بین انبوه مدل ها و طرح های مختلف در بازار، اولین نکته در خریدی منحصر به فرد بوده است. پرسی بودن یا دوختی بودن جلد ؟!
جلوه و جذابیت هر کدام بنا به سلیقه شما بزرگواران است ولی اگر نوع پرسی آن را مد نظر دارید باید دقت در نوع جوش پلاستیک بکار رفته را کاملا مورد بررسی قرار دهید همچنین ضخامت و کیفیت مواد اولیه بکار رفته در تولید جلد از نکات بسیار مهم در تولید این محصول میباشد.

  • کیفیت چاپ

عدم دقت نظر در نوع و انتخاب چاپ متناسب میتواند متاسفانه نتایج ناگواری به همراه داشته باشد و عدم وجود آگاهی کافی در انتخاب طرح نامناسب و حتی نوع چاپ و متریال انتخابی میتواند باوجود کیفیت بالای خروجی، افتضاحی را به همراه داشته باشد.

ویترین و جذابیت هدیه تبلیغاتی که همان طرح و چاپ است باید با دقت نظر و به دست طراحان مجرب انجام پذیرد.
نکته قابل توجه دیگر که مورد سوء استفاده برخی از تولید کنندگان بی اخلاق قرار میگیرد ، درباره ساخت کلیشه و ضخامت آن است ، متاسفانه هنگامی که ضخامت کلیشه کمتر باشد کیفیت چاپ بسیار پایین آمده و ورق طلا به خوبی چاپ نمیشود .
ممکن است بعضا تولید کننده ای قیمت پایین تری از ساخت کلیشه به شما ارائه دهد مراقب این موضوع باشید به هیچ وجه درباره ضخامت کلیشه کوتاه نیایید. متریال هایی که برای چاپ انتخاب میشود بسیار مهم است زیرا که جذابیت هدیه تبلیغاتی شما همین کیفیت اعلا میباشد.

خرید جلد شناسنامه و پاسپورت

  • چگونه خریدی بی عیب و نقص از جلد شناسنامه و پاسپورت داشته باشیم؟

مسلما دانستن تمام فوت و فن های تولید محصولات تبلیغاتی برای شما بزرگواران دشوار و غیر ممکن خواهد بود ، اما میتوان با تدبر و انتخاب تولید کننده برتر، با تجربه و با اطمینان با خیالی آسوده کیفیت اعلا و تضمین محصولات و در نهایت خریدی به صرفه و خصوصا با قیمت واقعی را تجربه کنید.

تولید جلد شناسنامه و پاسپورت

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

جلد شناسنامه و پاسپورت چرمی

جلد شناسنامه و پاسپورت چرمی جدید

جلد شناسنامه و پاسپورت چرمی در طرحهای جدید و با کیفیت و طراحی بسیار زیبا …