جلد مدارک
خانه / جلد مدارک طلقی تبلیغاتی

جلد مدارک طلقی تبلیغاتی

جلد مدارک طلقی جزو معدود جلدهایی است که میتوان یک تراکت تبلیغاتی تمام رنگی را با طراحی دلخواه و اضافه نمودن آیتمهای مورد نظر، روی جلد مونتاژ نمود و از فواید این نوع تبلیغات بهره مند گردید.

جلد مدارک طلقی

  • مشخصات کلی جلد مدارک طلقی

این نوع جلد مدارک که به جلد مدارک عکسدار نیز شهرت دارد، بصورت پرسی تولید شده و عمده متریال مصرف شده برای آن طلق شفاف میباشد به همین جهت ضخامت طلق استفاده شده در تولید آن از اهمیت فراوانی برخوردار است و چون رویه جلد از جنس چرم و فوم نیست، هر گونه صرفه جویی و اهمال در ضخامت و استحکام طلق استفاده شده در فرآیند تولید میتواند طول عمر این جلد را به شدت کاهش دهد و این برای خریداران این نوع جلد به دلیل مصارف تبلیغاتی از اهمیت بالایی برخوردار است.

همچنین از نکات مهم دیگر در تولید این جلد، نوع کاغذ استفاده شده برای چاپ تبلیغات روی جلد میباشد که حتما باید ضخامت ۲۰۰ یا ۳۰۰ گرم باشد در غیر اینصورت میتواند تاثیر زیادی بر کیفیت جلد داشته باشد بخصوص اگر هیچگونه مقوا یا شومیزی در ساختار جلد قرار نداشته باشد.

  • موارد جانبی جلد مدارک طلقی

از جمله موارد مهمی که در اغلب جلدهای مدارک مورد استفاده قرار میگیرد و بطور کلی قابل تغییر است میتوان به، تعداد برگهای وسط داخلی هر جلد، نوع و جنس برگهای مورد استفاده از نظر شفاف و یا مات کامپیوتری و ضخامت آن و نیز مقوا یا شومیز با ضخامت مختلف که بسته به انتخاب مشتری، در انواع جلد مدارک مورد استفاده قرار میگیرد و تاثیر زیادی در کیفیت و قیمت تمام شده آن خواهد داشت.

در مورد جلد مدارک طلقی میتوان هم برای برگهای داخلی جلد و هم طلق روی تبلیغات جلد، از مواد شفاف و یا کامپیوتری مات استفاده نمود که هر یک از آنها تاثیر قابل توجهی در زیبایی و مقاومت جلد خواهد داشت.

جلد مدارک طلقی

 

  • رنج قیمتی جلد مدارک طلقی

جلد مدارک طلقی از نظر طبقه بندیهای موجود در جلد مدارک و محصولات تولید شده در این حوزه جزو محصولات ارزان قیمت محسوب میشود و با توجه به نوع برگ وسط مورد استفاده در آن که معمولا مات کامپیوتری است و نیز تعداد برگهای وسط و با احتساب هزینه چاپ انجام شده روی کاغذ ۳۰۰ گرم گلاسه و نیز استفاده از مقوای شومیزی در تولید جلد، در رده قیمتی بین ۱۰۰۰ تا حدود ۱۲۰۰ تومان قرار میگیرد.

  • قابلیت چاپ

در حقیقت قابلیت منحصر به فرد این نوع جلد مدارک، امکان چاپ تبلیغات مورد نظر با طراحی دلخواه و استفاده از المانهای مختلف در طراحی و نیز ارائه توضیحات و اطلاعات کافی در طرح و در نهایت چاپ رنگی بصورت کاملا اختصاصی میباشد.

  • تعداد در کارتن

از نظر حجم و فضای اشغال شده توسط جلد مدارک میتوان گفت که اغلب محصولات تولیدی جلد مدارک در تیراژ ۱۰۰۰ عدد در یک کارتن بزرگ و در تیراژ ۵۰۰ عدد در یک کارتن متوسط جاسازی شده و جهت ارسال به شهرهای مختلف کشور بارگیری میشود.

  • رده بندی کیفی

جلد مدارک چرم کویری

جلد مدارک طلقی بطور کلی با توجه به نوع برگ انتخابی و نوع کاغذ انتخابی برای چاپ روی جلد میتواند در رده کیفی B در محصولات تولیدی این حوزه قرار گیرد.

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محسن محمدی

راه های ارتباطی:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۳۳۰۸۷۷

شماره تلفن ثابت : ۵۵۵۷۲۸۰۶-۰۲۱

آدرس کانال: ZINO adver@

پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com